Pozostałe produkty

Clean Max SL

Clean Max to preparat w formie płynu do rozpuszczania w wodzie, przeznaczony jest do mycia opryskiwaczy, neutralizuje także pozostałe w aparaturze resztki środków ochrony roślin po opryskiwaniu. Zalecany do mycia opryskiwaczy szczególnie po stosowaniu środków ochrony roślin trudno usuwalnych ze ścianek zbiornika i instalacji cieczowej opryskiwacza, np. herbicydy. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące.

1l
5l
20l

Cena za opakowanie 1L, od 57,13 netto 61,70 brutto z 8% VAT

Clean Max WG

Clean Max to preparat w formie proszku do rozpuszczania w wodzie, przeznaczony jest do mycia opryskiwaczy, neutralizuje także pozostałe w aparaturze resztki środków ochrony roślin po opryskiwaniu. Zalecany do mycia opryskiwaczy szczególnie po stosowaniu środków ochrony roślin trudno usuwalnych ze ścianek zbiornika i instalacji cieczowej opryskiwacza, np. herbicydy. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące.

300gr
1kg

Cena za opakowanie 1KG, od 16,80 netto 18,14 brutto z 8% VAT

Zero Piany

Odpieniacz do agrochemikaliów – środek przeznaczony do zapobiegania i likwidacji piany

W cieczach użytkowych agrochemikaliów. Wykazuje się dużą skutecznością w usuwaniu piany wytworzonej podczas przygotowywania cieczy roboczej. Przeznaczony do stosowania w uprawach rolniczych, ogrodniczych, sadowniczych oraz leśnych.

30ml
250ml
500ml

Cena za opakowanie 30ML, od 19,07 netto 20,60 brutto z 8% VAT