ADIUWANTY PREMIUM

ZOBACZ

ADIUWANTY
STANDARD

ZOBACZ

POZOSTAŁE

ZOBACZ

Dobierz produkt do swoich potrzeb

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe, dotyczy: Zakup środków trwałych w ramach realizacji projektu nr POIR.03.02.02-00-2785/21 pn.: „Uruchomienie linii produkcyjnej dla produkcji innowacyjnych, efektywnych i bezpiecznych dla środowiska adiuwantów o wielokierunkowym mechanizmie działania, jako istotnego elementu optymalizacji chemicznej ochrony roślin”.

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 08.07.2022 dokonaliśmy drobnej korekty treści Ogłoszenia.
Dla ZAKLEJARKI KARTONÓW Usunięto z opisu urządzenia następujące parametry: 'Dolne i górne pasy napędowe Szerokość pasów min: 50 mm. Prędkość   22m/min’ oraz 'Zasilanie i pobór 3 x 380/415 V 50 Hz 3P, 0,26 kw, zużycie powietrza 9 Nl/cykl’, które uznano za nieistotne.
Szczegółowy opis parametrów  ww. urządzenia zawarty jest w załączonym pliku pt. Zapytanie ofertowe Agromix korekta_08.07.202 PDF

 

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na dostawę linii produkcyjnej do produkcji adiuwantów, składającej się następujących środków trwałych:

  • LINIA DOZUJĄCA.
  • AUTOMAT ETYKIETUJĄCY.
  • PRZEMYSŁOWA DRUKARKA ATRAMENTOWA.
  • ZAKLEJARKA KARTONÓW.

Termin składania ofert mija w dniu 27.07.2022 r.

Zapraszamy do składania ofert.

Pełna treść ogłoszenia poniżej.

Plik PDF:
Zapytanie ofertowe Agromix korekta_08.07.202 PDF

Plik DOC:
Zapytanie ofertowe Agromix korekta_08.07.202 DOC

 

Dostawcą linii produkcyjnej została Fabryka Systemów Pakujących PABLO PL Sp. z o.o. z siedzibą w Podzamcze, ul. Źródlana 26, 26-065 Piekoszów, cena zwycięskiej oferty – 585 000,00 PLN.”

 

img1 removebg previewimg2 removebg preview

Produkty Premium

Produkty Premium firmy Agromix to najlepsze rozwiązania o najwyższej jakości, co wielokrotnie zostało potwierdzone niezależnymi badaniami naukowymi. Wszystkie nasze produkty są chronione patentem.

Opinie

Polecam tę firmę ze względu na wysoką jakość produktów i niebywałą kulturę obsługi klienta.

Aurelia Z.

Profesjonalne podejście do klienta. Fantastyczna, sympatyczna obsługa. Jakość produktu i usługi na najwyższym poziomie. Adiutanty warte swojej ceny. Szczerze polecam.

Michał S.

Polecam agromix.com.pl Wyjątkowa dbałość o klienta; bardzo dobry kontakt; produkty dobrej jakości. Rzetelna firma

Adam B.

Profesjonalna i terminowa realizacja.

Kamil Z.

Producent środków ochrony roślin

Każdy rolnik i sadownik wie, że plony zależą od bardzo wielu czynników. Na niektóre z nich, takie jak warunki atmosferyczne nie mamy wpływu, ale jest bardzo wiele takich, które zależą od działalności człowieka. Do tych najważniejszych należy stosowanie środków ochrony roślin oraz adiuwantów, czyli produktów zwiększających skuteczność ich działania. Zobaczmy, które z nich są szczególnie warte uwagi.

Herbicydy, czyli środki chwastobójcze

Chwasty to rośliny mało wymagające i odporne na trudne warunki glebowe i atmosferyczne. Zwykle rosną one szybciej niż uprawiane rośliny, zabierając im cenne składniki odżywcze i wodę, przez co tłumią i osłabiają wzrost i rozwój uprawianych roślin. Na szczęście są chwastobójcze środki ochrony roślin, które pomagają rolnikom i sadownikom zniszczyć panoszące się wśród upraw chwasty i zapewnić uprawianym roślinom odpowiednie warunki do rozwoju.

Wybór środków ochrony roślin zależy od rodzaju chwastów, a każdy producent środków ochrony roślin oferuje zarówno środki chwastobójcze na jeden rodzaj chwastów, jak i o szerszym spektrum działania. Można również wybrać sposób podania herbicydów, choć większość z nich to preparaty podawane dolistnie, ale znajdą się wśród nich również herbicydy podawane doglebowo.

Insektycydy, czyli środki insektobójcze

Drugą ważną grupę środków ochrony roślin stosowanych w uprawach rolniczych i sadowniczych stanowią insektycydy. Ich stosowanie pozwala pozbyć się uciążliwych owadów, gąsienic i ślimaków, których obecność niszczy plon i znacząco osłabia kondycję uprawianych roślin. Szeroki asortyment produktów do walki z insektami pozwala wybrać odpowiedni rodzaj do szkodnika, z którym chcemy walczyć, co zapewnia jego najlepszą skuteczność.

Każdy producent środków ochrony roślin dokładnie opisuje, na jakie insekty może być stosowany dany środek. Warto uważnie przeczytać informacje zamieszczone w etykiecie, by skutecznie walczyć ze szkodnikami, oceniając rodzaj zagrożenia i dopasowując do niego stosowany środek.

Fungicydy, czyli środki grzybobójcze

Kolejnym zagrożeniem dla uprawy są grzyby, które atakują szczególnie wtedy, gdy jest duża wilgotność i jest ciepło. Do walki z chorobami wywołanymi przez grzyby należy stosować odpowiednie środki ochrony roślin, dobrane odpowiednio do rodzaju grzyba zagrażającego uprawianym roślinom. Przed zakupem środków ochrony roślin należy korzystać z informacji zawartych na karcie produktu, aby wybrać odpowiednie fungicydy, bo tylko to gwarantuje skuteczną walkę z chorobami wywołanymi przez grzyby.

Adiuwanty — lepsza skuteczność środków ochrony roślin

Przed zastosowaniem środków ochrony roślin należy pamiętać nie tylko o tym, by odpowiednio je dobrać do problemu, który zagraża uprawom. Istotna jest również troska o ich jak najlepszą skuteczność, w czym mogą pomóc adiuwanty. Producent środków ochrony roślin Agromix, który oferuje profesjonalne rozwiązania dla rolnictwa, ma w ofercie szeroki asortyment adiuwantów, dzięki którym znacząco wzrasta skuteczność stosowanych środków ochrony roślin. W ich składzie są substancje wpływające na pH wody stosowanej do oprysków, na jej twardość oraz zmieniające skład fizykochemiczny, co umożliwia lepsze wnikanie substancji zawartych w stosowanych środkach do roślin. Niektóre adiuwanty zawierają również substancje zapobiegające znoszeniu oprysków przez wiatr, co pozwala opryskać dokładnie te rośliny, na których nam zależy. Dzięki tym wszystkim czynnikom środki ochrony roślin mają zdecydowanie wyższą skuteczność i efekty ich stosowania pozwalają spać spokojnie, że chwasty, grzyby i insekty nie będą niszczyć upraw.

Warto wiedzieć, że Agromix jako główny polski producent adiuwantów oferuje produkty, których skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami. Niektóre z nich, jak AS 500 sl jest produktem opartym na patencie, którego właścicielem jest Uniwersytety Przyrodniczy w Poznaniu i prof. dr hab. Zenon Wieczorek. Jest to produkt, który pozwala zdecydowanie poprawić skuteczność stosowania herbicydów zawierających glifosat, przy jednoczesnym zmniejszeniu jego dawki nawet o 30%. Dodatkowym jego atutem jest obniżenie zużycia ilości wody oraz antypieniacz, dzięki któremu piana powstała w wyniku napełniania zbiornika znika dużo szybciej, co znacznie usprawnia i przyspiesza wykonywanie oprysków.

Kiedy stosować środki ochrony roślin?

Środki ochrony roślin dla swojej skuteczności wymagają odpowiednich warunków atmosferycznych, a zwłaszcza właściwej temperatury. Większość z nich nie działa skutecznie w zbyt niskich i w zbyt wysokich temperaturach, dlatego warto dokładnie przeczytać zalecenia. Każdy producent środków ochrony roślin przekazuje dokładne informacje na ten temat, więc przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa. 

Niektóre środki ochrony roślin, głównie insektycydy i fungicydy, stosuje się prewencyjnie, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Inne, takie jak herbicydy stosowane dolistnie, są stosowane dopiero wtedy, gdy chwasty zaczynają rosnąć, bo dopiero wtedy można podać je dolistnie. W każdym z tych przypadków najistotniejsze jest jednak to, że celem ich stosowania jest maksymalizacja ich skuteczności, co można uzyskać, stosując odpowiednie adiuwanty. Dzięki nim środki ochrony roślin mogą lepiej wniknąć w głąb roślin, co powoduje, że działają one znacznie skuteczniej.

Polecamy stosowanie preparatów oferowanych przez Agromix, który ma wieloletnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych preparatów ochrony roślin dla rolnictwa. Współpraca z zespołem badaczy poszukujących coraz to nowych rozwiązań oraz dostosowywanie asortymentu do potrzeb rolników sprawiają, że to wiodący polski producent środków ochrony roślin, którego produkty są warte uwagi. Jeśli chcesz zadbać o stan swoich upraw, to skorzystaj z preparatów Agromix i zapoznaj się dokładnie z tym, co znajduje się w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas wszystko, co pozwoli Ci najlepiej zadbać o swoje uprawy.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu z nami przez poniższy formularz kontaktowy lub do odwiedzenia naszego lokalnego sklepu, gdzie będziesz mógł skorzystać z obsługi oraz doradztwa naszych wyszklonych pracowników. Sprawdź lokalizacje w zakładce kontakt